Economie

Consiliul Școlii Doctorale - Economie I

1. Prof.dr. Cătălin Emilian HUIDUMAC PETRESCU Director
2. Prof.dr. Mariana Ioviţu Member
3. Acad.dr. Gheorghe Zăman Member
4. Prof.dr. Dorin Jula Member
5. Drd. George Ştefan Reprezentantul studenţilor doctoranzi

Membrii Școlii Doctorale de Economie I

No.NameEmail
1. Angelescu Coralia coralia.angelescu@ecg.ase.ro
2. Dachin Daniela Anca ancadachim@yahoo.com
3. Dinu Marin dinumarin@ase.ro
4. Dragomirescu Horaţiu dragomir@ase.ro
5. Dudian Monica monica.dudian@gmail.com
6. Huidumac Petrescu Cătălin Emilian c_huidumac@yahoo.com
7. Ioviţu Mariana
8. Marinaș Marius Corneliu mariusmarinas@gmail.com
9. Minciu Rodica rodicaminciu@yahoo.com
10. Mureşan Maria mar_muresan50@yahoo.com 
11. Popescu Cristina Raluca popescu_cr@yahoo.com
12. Popescu Gheorghe popescu.h.g.economie@gmail.com
13. Rogojanu Angela angelarogojanu@yahoo.com
14. Suciu Marta Christina  christina.suciu@economie.ase.ro
15. Taşnadi Alexandru relationistul@yahoo.com
16. Aceleanu Mirela Ionela mirelaaceleanu@economie.ase.ro

Consiliul Școlii Doctorale - Economie 2

1. Prof.dr. Nicu Marcu Director
2. Prof.dr. Dan Boboc Member
3. Ec. Cosmin Popescu Member
4. Prof.dr. Mihai Tita Member
5. Drd. Alina Zaharia PhD Students Representative 

Membrii Școlii Doctorale de Economie 2

Nr. crt.NameEmail
1. Agapie Adriana adriana.agapie@yahoo.com
2. Boboc Dan dan.boboc@eam.ase.ro
3. Bran Florina florinabran@yahoo.com
4. Diego Begalii diego.begalli@univr.it
5. Ion Raluca Andreea raluca.ion@eam.ase.ro
6. Istudor Nicolae nicolaeistudor@ase.ro
7. Manole Victor victormanole@eam.ase.ro
8. Marcu Nicu marcu.nicu@yahoo.com
9. Năstase Mircea mirceanastase2004@yahoo.com
10. Popescu Gabriel popescug2004@yahoo.co.uk
11. Rădulescu Carmen Valentina cv_radulescu@yahoo.com
12. Roman Dorin Toma toma.roman@yahoo.com
13. Stoian Mirela stoian_mirela_ase@yahoo.com
14. Voicu Radu raduvoicuro@yahoo.com
15. Andrei Jean Vasile andrei_jeanvasile@yahoo.com

Contact

Academia de Studii Economice din Bucuresti
Consiliul pentru Studiile Universitare de Doctorat

Str.Tache Ionescu nr.11, etaj 1, camera 8102. 
Telefon: 319 19 00 / int. 603 
Telefon: 021 312 55 84
Telefon: 0372.713.954

Email: doctorat@ase.ro